• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факты об ИС
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Полезное
  • Для начала работы достаточно сообщить название ТМ, виды деятельности по ней, данные лица-заявителя, а также отправить логотип (при наличии)
  • Регистрация торговой марки может быть осуществлена одновременно на нескольких физических (юридических лиц)
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры
  • При регистрации торговой марки в Украине на двух и более лиц, госсбор за подачу заявки увеличивается на 30%

Apple в судовому порядку визнано винною в незаконному використанні чужого патенту

Суд в Медісоні визнав дійсним патент на винахід, який засвідчує розроблену технологію співробітниками Вісконсинського університету Медісона ще в 1998 році, правовласником якої є приватна фірма Wisconsin Alumni Research Foundation (WARF). Зазначена технологія полягає в тому, що вона дозволяє істотно поліпшити ефективність процесора.
 
Для захисту порушених прав інтелектуальної власності у січні 2014 року вищезазначена приватна фірма WARF подала до суду на Apple, тверджуючи, що компанія незаконно використовує технологію, права на яку належать WARF, в процесорах A7, A8 і A8X, які встановлені в Phone 5S, 6 і 6 Plus, а також у декотрі версії iPad.

Apple, в свою чергу, заперечує будь-які порушення і стверджує, що патент є недійсним. Також цікавим є те, що Apple раніше намагалася ереконати Відомство з патентів і товарних знаків США переглянути дія патенту, яке в квітні відхилило цю пропозицію.

Окружний суддя Вільям Конлі ухвалив, що Apple, можливо, доведеться сплатити $ 862,4 млн в якості відшкодування збитку. Суд також ще визначить ступінь відповідальності, розмір збитків і з'ясує суб’єктивну сторону, тобто, чи навмисно корпорація привласнила патент, що може стати причиною збільшення розміру штрафу. Джерело: politeka.net.