• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успішні рекламні кампанії популярних ТМ
Корисне
  • При реєстрації торговельної марки в Україні на ім’я двох або більше осіб, держзбір за подання заявки збільшується на 30%
  • Обсяг правової охорони торговельної марки визначається зазначеними у Свідоцтві зображенням та переліком класів
  • Договір передання прав на торговельну марку підлягає обов`язковій державній реєстрації
  • Торговельною маркою можуть бути, зокрема, слово (слова), зображувальні елементи (малюнки), комбінації слів та малюнків

Класи МКТП

Що таке МКТП

Будь-яка торговельна марка реєструється щодо певних товарів та / чи послуг. Ніццькою угодою про Міжнародну класифікацію товарів та послуг (МКТП) для реєстрації знаків, що була прийнята ООН 15.06.1957 року, всі можливі існуючі товари та послуги були розподілені за тематичними категоріями - класами. Україна є учасником цієї Угоди з 01.06.2000 року. МКТП включає всього 45 класів товарів та послуг, з яких перші 34 класи класифікують товари, а класи з 35 по 45 - послуги.

З 1 січня 2019 року діє 11-а редакція МКТП версії 2019 р.

ПОСИЛАННЯ НА ПОВНІ ПЕРЕЛІКИ КЛАСІВ: http://nice.ukrpatent.org/info/classes.   

Вам не потрібно самостійно обирати класи МКТП для реєстрації та захисту твоєї торговельної марки: достатньо звернутись до нас, і ми підберемо для вас оптимальні класи МКТП.

Значення правильності вибору класу (-ів) для реєстрації

Згідно з п. 4 ст. 5 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» «Обсяг правової охорони, що надається, визначається зображенням знака та переліком товарів і послуг...». Слід звернути увагу, що відповідно до цього ж Закону, розширення переліку класів у процесі реєстрації торговельної марки не передбачається. Таким чином, кваліфікований підбір класів є визначальним у всій процедурі реєстрації торговельної марки, а також в подальшому її використанні та захисті. У зв'язку з цим, краще доручити це питання фахівцям. Ми підберемо для Вас необхідний та оптимальний перелік класів, після чого обов'язково узгодимо його з Вами.