• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успішні рекламні кампанії популярних ТМ
Корисне
  • При реєстрації торговельної марки в Україні на ім’я двох або більше осіб, держзбір за подання заявки збільшується на 30%
  • Строки реєстрації торговельної марки однакові по всій території України: стандартний (18-20 міс.) та прискорений (7,5-8 міс.)
  • Держзбір за подання заявки на реєстрацію торговельної марки можливо сплатити протягом 2-х місяців від дати подання заявки
  • Класи МКТП – 45 категорій, в яких розділені всі можливі товари та послуги

Бренд APPLE презентував нові гаджети та удосконалені функції для годинників

Компанія Apple представила цілих три нових iPhones і удосконалила функціонування для Apple Watch, презентувавши їх у середу. Захід відбувся в театрі Стіва Джобса у штаб-квартирі Apple в місті Купертіно, штат Каліфорнія.

 

Один із нових телефонів – це більша версія iPhone X, що був запущений минулої осені. Нова модель називається iPhone Xs Max. Він має розмір екрану 16,5 см, що робить його найбільшим смартфоном Apple.

 

Користувачам iPhone Xs Max обійдеться в 1099$, у порівнянні з ціною 999$ на iPhone X минулого року.

 

Інша нова модель називається iPhone Xs, вона є меншою, ніж iPhone 8 Plus, але фактично має більший дисплей – 14,7 см, через обтікання екрану до самих країв смартфону.

 

Компанія заявляє, що обидві моделі Xs і Xs Max оснащені вдосконаленим варіантом Face ID (розпізнавання обличчя при розблокуванні телефону), який вперше був запущений з iPhone X. Вартість iPhone Xs складає 999$.

 

Apple повідомляє, що версія X та Xs має «найпотужніший чіп», який тільки можна знайти на смартфонах. Крім того, на пристроях використовується система «подвійна камера», яка, як стверджує компанія, виробляє значно поліпшену якість зображення.

Третій, щойно запущений пристрій, називається iPhone XR. Виготовлений з алюмінію, екран до країв смартфону охоплює 15,5 см. IPhone XR оснащений пристроєм Face ID, але тільки з одним об’єктивом. Він розроблений з меншою кількістю функцій, ніж попередні моделі, для того аби зменшити витрати на нього, призначивши ціну на нього 749$.

 

Нові моделі iPhone будуть у продажі вже з наступного тижня у США та багатьох частинах світу. На запуску нової продукції, Apple також оголосила про нову версію та розширені можливості свого Apple Watch («розумного» годинника).

 

Нова серія Apple Watch Series 4, буде більшою за нинішні моделі, що виробляються в 40 та 44 міліметровій версії. Компанія Apple стверджує, що екран буде приблизно на 30% більший, ніж у серії 3. Серія 4 також буде виготовлена з міцнішою стінкою кераміки.

 

Деякі найпопулярніші функції Apple Watch мають інструменти, які допомагають користувачам поліпшити здоров’я та фітнес. Наприклад, серія 4 зможе виявити нерегулярне серцебиття (аритмію серця) та надішле попередження користувачеві.


Підготувала: Лідія Фельбаба, помічник юриста IP-компанії ГОЛДМАРК.