• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успішні рекламні кампанії популярних ТМ
Корисне
  • Вартість реєстрації торговельної марки для одного класу протягом 18-20 міс. складає 7749 грн., включаючи офіційний пошук
  • Для початку роботи достатньо повідомити назву ТМ, види діяльності по ній, данні особи-заявника, а також відправити логотип (за наявності)
  • Торговельною маркою можуть бути, зокрема, слово (слова), зображувальні елементи (малюнки), комбінації слів та малюнків
  • Перед початком реєстрації торговельної марки рекомендується проведення попереднього пошуку на тотожність та схожість

Як перевірити стан діловодства за заявкою на ТМ

Якщо Вам необхідно дізнатися інформацію про свій знак, Вам допоможуть бази даних Укрпатенту.

 

Основна веб-сторінка для цього: 

https://ukrpatent.org/uk/articles/bases2, тут розміщені посилання на різні бази, у тому числі на торговельні марки.

 

1. Так, якщо Ваш знак вже зареєстрований, вибираємо «БД«Зареєстровані в Україні знаки для товарів і послуг», при натисканні на яку нас переведе за посиланням

http://base.uipv.org/searchBUL/search.php?dbname=certtm%C2%BB 

Тут ми можемо фільтрувати інформацію за ключовими словами (дуже зручно!), По власнику знака і, звичайно, за номером Свідоцтва по торговельній марці.


2. Якщо Ваш знак тільки поданий на реєстрацію, і Ви хочете переглянути деталі реєстрації, обираємо «Інтерактивна БД« Заявки на знаки для товарів і послуг, прийняті до розгляду», при натисканні на яку нас переведе за посиланням

http://base.uipv.org/searchBUL/search.php?dbname=apptmc.

 

При цьому слід пам'ятати, що дана база даних показує тільки ті знаки, за якими вже оплачений держзбір за подачу і винесено Укрпатентом Повідомлення про встановлення дати подання заявки на знак.

 

Примітно і те, що ті знаки, за якими вже винесено Укрпатентом Рішення або Попередню відмову в реєстрації, в даній базі вже не містяться. Ось чому провести повноцінний пошук поданих заявок на знаки за допомогою даної бази Укрпатенту неможливо.

 

3. Якщо Вам необхідно переглянути стан діловодства за заявкою на торговельну марку, тобто подивитися, на який вона стадії, обираємо «ІДѫ³домості про стан діловодства за заявками на знаки для товарів і послуг», при натисканні на яку нас переведе за посиланням http://base.uipv.org/searchTMStat/search.php.

 

Дана база передбачає тільки одне поле для пошуку, в якому потрібно вказати номер заявки по реєстрації торговельої марки, наприклад m201920000 (просто приклад). Причому ввести номер заявки необхідно саме так: без пробілів.

 

Далі на новій сторінці буде показана інформація про те, на якій стадії знаходиться зараз заявка на знак, а також які документи були відправлені заявником Укрпатенту і навпаки, а також які держзбори були здійснені.

 

При цьому в цій базі даних Укрпатенту відображені всі заявки, навіть відкликані або зареєстровані повністю. Однак, окрім стадії, на якій знаходиться знак, дана база не показує інші деталі, зокрема: ключові слова, на кого він був поданий, по яким класам і т.п.

 


Будемо раді співпраці з Вами!

З повагою, команда IP-компанії GOLDMARK.