• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Корисне
  • Для начала работы по регистрации торговой марки Вам необходимо заполнить анкету и доверенность, бланки которых мы
  • Торговой маркой могут быть, в частности, слово (слова), изобразительные элементы (рисунки), комбинации слов и рисунков
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры
  • Предварительный поиск на тождество и сходство торговой марки проводится по специальным закрытым базам данных Укрпатента

Що необхідно знати про реєстрацію та захист торговельної марки в США

Ви створили логотип для представлення свого бізнесу і хочете його надійно захистити на території США? Ви знаєте наскільки важливо, щоб Ваша торгова марка стала брендом? Для успішного досягнення поставлених цілей необхідно чітко дотримуватися законодавства про торговельні марки, а також знати наступні речі:

 

Ви створили логотип для представлення свого бізнесу і хочете його надійно захистити? Ви знаєте наскільки важливо, щоб Ваша торгова марка стала брендом? Для успішного досягнення поставлених цілей необхідно чітко дотримуватися законодавства про торговельні марки, а також знати наступні речі:

 

1. Що таке торговельна марка та для чого вона потрібна? Іншими словами, це слово, зображення, логотип який використовується для з'єднання продуктів із їх виробником. Суспільство повинно визнати товарний знак як ідентифікатор джерела продукту. Першочерговою метою торговельної марки є захист бренду Вашої компанії на ринку.

 

2. Коли логотип стає торговельною маркою, та що дає реєстрація логотипу як знаку для товарів та послуг? В США Ваш логотип стає товарним знаком, якщо він з'являється на етикетках, упаковці або самому товарі і суспільство впізнає компанію за такою особливістю поєднання кольорів та форм.

 

Тобто права на торговельну марку в Сполучених Штатах починаються, коли товарний знак стає комерційним. Проте першим кроком для ефективного захисту Вашого знаку є його реєстрація, адже лише тоді Ви маєте право судитися з реєстраторами доменних імен, які використовують однакові або схожі торгові марки, захищати товарні знаки в інших країнах, подавати позов про порушення не до державного, а до федерального суду.

 

Варто зазначити, що дане правило є географічно обмеженим, адже поширюється лише на територію США. В Україні ж логотип набуває права торговельної марки лише після його державної реєстрації.

 

3. Чи кожна торгова марка отримує право на реєстрацію? Торгова марка, зокрема логотип, що містить образу або вводить споживачів в оману не може бути зареєстрованою. Разом з тим, не підлягають реєстрації ті знаки, які є схожими із вже зареєстрованими торговими марками. Якщо ж Ваш логотип відповідає всім вимогам законодавства, то він зможе бути зареєстрованим.

 

4. За яких обставин не варто реєструвати Вашу торгову марку як логотип в США? Є декілька вагомих причин, які можуть звести реєстрацію Вашого логотипу нанівець. По-перше, якщо Ви не впевнені скільки часу триватиме Ваш бізнес, адже реєстрація товарного знаку довготривалий процес і це не слід робити, якщо Ваш бізнес спрямований на короткострокову перспективу. По-друге, якщо Ви збираєтеся змінити свій логотип в майбутньому або ж якщо Ваш логотип дуже схожий на раніше зареєстрований.

 

Знаючи ці факти, Ви збільшуєте ймовірність успішної реєстрації та захисту Вашого знаку для товарів та послуг. Необхідно бути дуже уважним та дослухатися до всіх вимог законодавства, інакше існують ризики порушення Ваших прав інтелектуальної власності.

 

Підготувала: Юлія Лахай, помічник юриста IP-компанії ГОЛДМАРК.