• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Корисне
  • Торговой маркой могут быть, в частности, слово (слова), изобразительные элементы (рисунки), комбинации слов и рисунков
  • Для начала работы по регистрации торговой марки Вам необходимо заполнить анкету и доверенность, бланки которых мы
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры
  • Предварительный поиск на тождество и сходство торговой марки проводится по специальным закрытым базам данных Укрпатента

Сполучені Штати Америки видали свій 10-мільйонний патент

19 червня 2018 року Бюро патентів і торгових знаків Сполучених Штатів Америки оприлюднило патент, що належить компанії Raytheon і був підписаний Президентом США Дональдом Трампом.

 

Особливіть його у тому, що він є 10-мільйонним!

 

Патент відноситься до системи, відомої як LADAR, що стосується лазерних світлових імпульсів і може використовуватися у різних сферах життєдіяльності: медицині, обороні, авіа-, ракето- та машинобудуванні. Винахідником даної системи є Джозеф Маррон – інженер компанії.

 

Відомо, що перший патент США був підписаний Джорджом Вашингтоном 31 липня 1790 року і стосувався процесу виготовлення калію – інгрідієнту, що використовується в добривах.


Проте, необхідно зазначити, що патентування за новою системою бере початок 1836 року, коли пожежа знищила всі раніше видані друковані патенти.

 

Серед 10 мільйонів винахідників ми можемо спостерігати таких видатних людей, як Томаса Едісона, Генрі Форда, Стіва Джобса, інших знаменитих, а також менш відомих людей, які залишили вагомий вклад в розвиток людства.

 

Підготувала: Юлія Лахай, помічник юриста IP-компанії ГОЛДМАРК.