• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Корисне
  • Для начала работы по регистрации торговой марки Вам необходимо заполнить анкету и доверенность, бланки которых мы
  • Предварительный поиск на тождество и сходство торговой марки проводится по специальным закрытым базам данных Укрпатента
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры
  • Торговой маркой могут быть, в частности, слово (слова), изобразительные элементы (рисунки), комбинации слов и рисунков

Велика Британія приєдналася до Гаазької системи міжн. р-ції пром. зразків

Гаазька система міжнародної реєстрації промислових зразків, подібно до Мадридської системи міжнародної реєстрації товарних знаків, дозволяє шляхом подання всього лише однієї заявки отримувати охорону, діючу в декількох країнах, що беруть участь у відповідному акті. При цьому в одну заявку можна включити до 100 промислових зразків, що відносяться до одного класу міжнародної класифікації промислових зразків.

 

На відміну від Мадридської системи, Гаазька система не передбачає обов'язкової попереднього подання національної заявки і отримання національної реєстрації. У міжнародній заявці як країни, в якій вимагається охорона, можна вказувати і країну заявника. Потрібно також враховувати, що в Гаазькій системі немає можливості подальшого територіального розширення дії міжнародної реєстрації.

 

Станом на 13 червня 2018 р. Користувачі Гаазької системи можуть призначити і Великобританію за міжнародною заявкою.

 

Інформація, що стосується ратифікації Сполученим Королівством Закону 1999 року, включаючи супроводжуючі заяви, розміщена на веб-сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

 

Загальна кількість Договірних Сторін, які можуть бути зазначені в міжнародній заявці, на сьогодні становить 68.

 

Підготувала: Юлія Лахай, помічник юриста IP-компанії ГОЛДМАРК.