• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успішні рекламні кампанії популярних ТМ
Корисне
  • Обсяг правової охорони торговельної марки визначається зазначеними у Свідоцтві зображенням та переліком класів
  • Перед початком реєстрації торговельної марки рекомендується проведення попереднього пошуку на тотожність та схожість
  • Держзбір за подання заявки на реєстрацію торговельної марки можливо сплатити протягом 2-х місяців від дати подання заявки
  • Майнові права на торговельну марку діють протягом 10 років. Даний строк може бути продовженим кожен раз на 10 років

Оголошено переможців програми «Патенти для людства» 2018 року

Відділ патентів та товарних знаків Сполучених Штатів (USPTO) визначив цьогорічних переможців у програмі «Патенти для людства». Дана програма була запущена USPTO у лютому 2012 року як частина ініціативи, що спрямована на популяризацію нововведень, для вирішення давніх проблем розвитку. Для нагородження брали до уваги 5 категорій, що представляють нагальні глобальні потреби: медицина, харчування, санітарія, енергія та рівень життя.

 

USPTO визнало 9 переможців та 6 почесних згадок даної номінації, ми звертаємо Вашу увагу на 5 переможців:

 

1. «Medtronic» – одна з найбільших у світі медичних технологій – створення портативного ниркового апарату для потенційного використання у різноманітних установах, навіть тих, де існує нестача інфраструктури, що потрібна для традиційної діагностики нирок. Вага пристрою становить близько 50 фунтів (приблизно 23 кг) і за розміром великої валізи, що в 10 разів менше і легше, ніж звичайні машини. Хронічна ниркова хвороба вражає понад 700 млн людей у всьому світі і мільйони людей щорічно вмирають через відсутність лікування. Тому даний винахід зможе допомогти людству подолати цю сумну статистику.

 

2. «U.S. National Institutes of Health» створила дешеву, термостійку ротавірусну вакцину для використання у країнах, що розвиваються, за замовленням урядової програми дитячої імунізації в Індії з кількістю 3,8 мільйонів доз. Ротавірус – це захворювання, що вражає практично кожну дитину у всьому світі. Хоча хвороба супроводжується легкими симптомами, вона захоплює третину госпіталізації у дітей після важкої діареї і в середньому забирає близько 200 тисяч дітей на рік.

 

3. «Little Sparrows Technologies» – створення портативного дешевого пристрою фототерапії для лікування жовтяниці, яка призводить до смерті близько 100 000 новонароджених на рік.

 

4. «Kinnos Inc.». Під час спалаху еболи в 2014 році одна з 20 смертей була зафіксована у медичних працівників, які підхопили захворювання, лікуючи заражених пацієнтів. Kinnos Inc. знайшли рішення цієї проблеми, створивши чутливі до часу кольорові хімікати, які забезпечують правильні процедури дезінфекції працівникам охорони здоров’я.

 

5. «Russell Crawford» – створення інструментів для дешевого буріння свердловин, що досягти глибоких водоносних шарів, вільних від забруднень ґрунту.


Підготувала: Лідія Фельбаба, помічник юриста IP-компанії ГОЛДМАРК.