• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успішні рекламні кампанії популярних ТМ
Корисне
  • Майнові права на торговельну марку діють протягом 10 років. Даний строк може бути продовженим кожен раз на 10 років
  • Вартість реєстрації торговельної марки для одного класу протягом 18-20 міс. складає 7749 грн., включаючи офіційний пошук
  • Після подання заявки на реєстрацію торговельної марки змінювати зображення знака та розширювати перелік класів не допускається
  • Перед початком реєстрації торговельної марки рекомендується проведення попереднього пошуку на тотожність та схожість

Передання прав на торговельну марку: строки, вартість і процедура

Процедура переоформлення прав на торговельну марку полягає в наступному:

 

1. Наші юристи готують договір передачі майнових прав на торговельну марку. Такий договір підлягає обов'язковій державній реєстрації в Укрпатенті. 

 

2. Сторони підписують договір в трьох примірниках і передають нам (третій примірник надалі залишається в Укрпатенті в архіві).

 

3. Наші юристи готують комплект документів для здійснення процедури передання прав і разом з договорами подають до Укрпатенту.

 

4. Процедура реєстрації документів про передання прав на торговельну марку проходить протягом 2-2,5 міс. з моменту їх подання.

 

5. Після закінчення процедури Укрпатентом видаються 2 прим. прошитих договорів (для кожної із Сторін), Рішення Укрпатенту про передання прав на торговельну марку, Виписка з держреєстру.


На підставі копії Виписки або Рішення потім реєстратор домену вносить зміни і в запису по домену .UA (опційно).

 

Таким чином, строк оформлення процедури передання прав на торговельну марку становить 2-2,5 місяці. Підготовчі роботи за договором2-3 робочі дні.

 

Вартість процедури:
1. Держзбір: 2400 грн.
2. Послуги Агентства з підготовки договору передання прав: 1000 грн.
3. Послуги Агентства з підготовки комплекту інших необхідних документів, подання і ведення процедури, а також отримання і видача охоронних документів, включаючи відправку оригіналів документів по Україні: 1550 грн.
РАЗОМ: 4950 грн.

 

Будемо раді співпраці з Вами!
З повагою, команда IP-компанії GOLDMARK.