• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Корисне
  • Для начала работы по регистрации торговой марки Вам необходимо заполнить анкету и доверенность, бланки которых мы
  • Торговой маркой могут быть, в частности, слово (слова), изобразительные элементы (рисунки), комбинации слов и рисунков
  • Предварительный поиск на тождество и сходство торговой марки проводится по специальным закрытым базам данных Укрпатента
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры

Новости

V Міжнародний форум з інтелектуальної власності: ділимось враженнями

13.06.2018

06 червня 2018 р. відбувся V Міжнародний форум з інтелектуальної власності. Від нашої компанії у ньому взяла участь старший юрист Ірина Захарчук.

На форумі, зокрема, обговорювались наступні питання:

На першій панельній дискусії форуму - «Інтелектуальне» судочинство, головною темою було звичайно ж актуальне на даний момент питання формування Вищого суду по питанням ІВ в Україні. 

З процесом відбору суддів ознайомив аудиторію Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Юрійович Козьяков, при цьому зазначивши своє розчарування тим, що серед кандидатів в судді Вищого суду по питанням ІВ в Україні лише 4 Патентних повірених України.

Практично всі учасники дискусії висловили своє сподівання на те, що зі створенням Вищого суду по питанням ІВ 06 червня 2018 р. відбувся V Міжнародний форум з інтелектуальної власності. Від нашої компанії у ньому взяла участь старший юрист Ірина Захарчук., проте однозначно всі усвідомлюють що такі покращення в перші роки діяльності суду очікувати не варто.