• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Корисне
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры
  • Предварительный поиск на тождество и сходство торговой марки проводится по специальным закрытым базам данных Укрпатента
  • Для начала работы по регистрации торговой марки Вам необходимо заполнить анкету и доверенность, бланки которых мы
  • Торговой маркой могут быть, в частности, слово (слова), изобразительные элементы (рисунки), комбинации слов и рисунков

Новости

ВАЖЛИВА НОВИНА!!! Незабаром суттєво підвищуються держзбори!

17.06.2019

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що КМУ України ЗМІНИВ РОЗМІР ЗБОРІВ за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

 

Змінив, звичайно, у бік підвищення, ще й суттєвого.

 

Так, наприклад, збір за подання заявки на знак за 1 клас становитиме 4000 грн. (замість 1000 грн.). Збір за продовження строку дії Свідоцтва на знак: 12 000 грн. за один клас + по 1200 грн. наступний (замість 3000 грн. + 300 грн. відповідно). 

 

Нові збори почнуть діяти вже із 19 ЛИПНЯ! Потрібно встигнути сплатити необхідні збори до їх підвищення!
 

  

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postano-a120619

Оголошено переможців програми «Патенти для людства» 2018 року

24.10.2018

Відділ патентів та товарних знаків Сполучених Штатів (USPTO) визначив цьогорічних переможців у програмі «Патенти для людства». Дана програма була запущена USPTO у лютому 2012 року як частина ініціативи, що спрямована на популяризацію нововведень, для вирішення давніх проблем розвитку. Для нагородження брали до уваги 5 категорій, що представляють нагальні глобальні потреби: медицина, харчування, санітарія, енергія та рівень життя.

Бренд Red Bull «втратив свої крила» перед Європейським судом

05.10.2018

«Red Bull» — енергетичний напій, який виробляє та продає австрійська компанія «Red Bull GmbH». Гаслом напою є: «Red Bull Gives you wings» («Ред Бул надає крила»).

Проте Європейський суд не окрилив своїм рішенням компанію «Red Bull», що подала заперечення проти торговельної марки «FLÜGEL» (у перекладі «Крило»), що займається товарами «алкогольні напої (крім пива)» та «алкогольні есенції».

Авторське право на татуювання: досвід США

21.09.2018

Переважна більшість людей асоціює авторські права з письмовими творами, піснями і навіть з комп’ютерними програмами. Проте нікому на думку не спадають татуювання. Якщо Ви ще досі думаєте, що татуювання не захищаються авторськими правами, то судова  практика США доводить зворотнє.

Бренд APPLE презентував нові гаджети та удосконалені функції для годинників

14.09.2018

Компанія Apple представила цілих три нових iPhones і удосконалила функціонування для Apple Watch, презентувавши їх у середу. Захід відбувся в театрі Стіва Джобса у штаб-квартирі Apple в місті Купертіно, штат Каліфорнія.

Один із нових телефонів – це більша версія iPhone X, що був запущений минулої осені. Нова модель називається iPhone Xs Max. Він має розмір екрану 16,5 см, що робить його найбільшим смартфоном Apple.

Користувачам iPhone Xs Max обійдеться в 1099$, у порівнянні з ціною 999$ на iPhone X минулого року.

 

H&M виграла у спорі про незаконне використання торговельної марки «HM MEGABRANDS» компанією із Індії

10.09.2018

Очевидно, що індійська торговельна марка «HM Megabrands» невипадково «позичила» як ім’я, так і червоно-білий логотип від відомої шведської компанії H&M, яка охоплює індустрію моди, не змінивши в ньому майже нічого.

Проте компанія H&M захистила свої права та зупинила будь-яке використання спірного бренду в Індії. Це стало знаковим судовим рішенням в Індії.

Обсяг прав співвласників на торговельну марку: судова практика України

04.09.2018

Відомо, що власниками торговельної марки може бути декілька осіб. Проте як діяти коли один з них вирішить продати своє виключне право на знак для товарів і послуг без згоди іншого? В такому випадку неможливо оминути спорів, адже кожен з них має рівні права на торговельну марку.

Цікавим є позов одного з власників ТМ AQUALIFT проти ТОВ «Національний центр медичних технологій» та NIC.UA. Суть справи полягає в тому, що NIC.UA (реєстратор доменних імен) використав назву AQUALIFT при реєстрації доменного імені для ТОВ «Національний центр медичних технологій». Позивач у судовому порядку вимагав припинити використання ТМ AQUALIFT та скасувати реєстрацію доменного імені.

Болгарія – країна-винахідник йогурту

23.08.2018

Чи знали Ви, що вперше йогурт з’явився на світ саме у Болгарії близько 4000 років тому? Тоді кочові племена на цій території носили з собою молоко у шкірах тварин, що створювало ідеальне середовище для росту бактерій в ньому. Завдяки цьому молоко починало бродити і перетворювалося на йогурт.

З тих пір і до сьогодні йогурт залишається національною стравою жителів Болгарії, а також являється чудовим додатком для приготування іншої їжі.

Захист торговельної марки на запах в ЄС: як подати аромат на реєстрацію

13.08.2018

Захист торговельної марки на запах містить чимало складнощів. Довгий час законодавство ЄС закріплювало можливість захисту торговельних марок на аромати, хоча й не передбачало процедури його використання на практиці. Це відбувалося у зв’язку з тим, що обов’язковою умовою торговельної марки була її графічна (візуальна) розрізняльна здатність.

Проте після реформування законодавства ЄС з інтелектуальної власності це не є необхідним, адже з’явилася можливість реєстрації торговельної марки відео та звуку. З цього постає запитання: як подати аромат в ЄС на реєстрацію у якості торговельної марки?

Числова торговельна марка: Європейський суд скасовує реєстрацію ТМ «1000»

03.08.2018

Успішна реєстрація торговельної марки вимагає певних вимог щодо її назви. Зокрема, не буде зареєстрована торговельна марка, яка суперечить принципам гуманності та моралі, вводить споживачів в оману щодо продукції або її виробника, є описовою або не має розрізняльної здатності.

До торговельних марок, які не мають розрізняльної здатності також відносять такі, що складаються лише с одних букв або чисел.

Звідси виникає питання: чи можна зареєструвати числову торговельну марку?