• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успішні рекламні кампанії популярних ТМ
Корисне
  • Торговельною маркою можуть бути, зокрема, слово (слова), зображувальні елементи (малюнки), комбінації слів та малюнків
  • Перед початком реєстрації торговельної марки рекомендується проведення попереднього пошуку на тотожність та схожість
  • Реєстрація торговельної марки в Україні і реєстрація торговельної марки за кордоном – окремі процедури
  • Поняття «торговельна марка», «товарний знак», «знак для товарів і послуг» – ідентичні за змістом; брендом прийнято називати уже відому ТМ

IP-Публікації

Як перевірити стан діловодства за заявкою на ТМ

21.10.2019

Якщо Вам необхідно дізнатися інформацію про свій знак, Вам допоможуть бази даних Укрпатенту.

Основна веб-сторінка для цього: https://ukrpatent.org/uk/articles/bases2, тут розміщені посилання на різні бази, у тому числі на торговельні марки.

Деякі нюанси при обранні класів МКТП при реєстрації ТМ

17.10.2019

Із загальною інформацією по класам МКТП Ви можете ознайомитися тут. А саме: що таке класи, скільки їх передбачено і де їх можна переглянути.

У цій статті ми торкнемося деяких нюансів вже безпосередньо при обранні класів МКТП.

Строки реєстрації торговельних марок в Україні на сьогодні

11.10.2019

Перш за все слід зазначити, що строк реєстрації торговельних марок в Україні не закріплений на законодавчому рівні.

Саме тому, протягом всієї нашої ось уже 15-річної практики ми спостерігаємо, як він постійно змінюється: то був близько 2,5 років, то потім близько 1 року / 9 місяців / 14 місяців і т.п.

Чи можлива попередня перевірка торговельної марки самостійно?

08.10.2019

Досить часто клієнти нам задають питання про те, чи є у них можливість провести пошук (перевірку) торговельної марки самостійно, тобто без допомоги нас, як патентних повірених / фахівців з інтелектуальної власності.

Відповідь така: і так, і ні). Давайте розберемося:

ВАЖЛИВА НОВИНА!!! Незабаром суттєво підвищуються держзбори!

17.06.2019

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що КМУ України ЗМІНИВ РОЗМІР ЗБОРІВ за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Змінив, звичайно, у бік підвищення, ще й суттєвого.

Так, наприклад, збір за подання заявки на знак за 1 клас становитиме 4000 грн. (замість 1000 грн.). Збір за продовження строку дії Свідоцтва на знак: 12 000 грн. за один клас + по 1200 грн. наступний (замість 3000 грн. + 300 грн. відповідно). 

Нові збори почнуть діяти вже із 19 ЛИПНЯ! Потрібно встигнути сплатити необхідні збори до їх підвищення!


 https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postano-a120619

Оголошено переможців програми «Патенти для людства» 2018 року

24.10.2018

Відділ патентів та товарних знаків Сполучених Штатів (USPTO) визначив цьогорічних переможців у програмі «Патенти для людства». Дана програма була запущена USPTO у лютому 2012 року як частина ініціативи, що спрямована на популяризацію нововведень, для вирішення давніх проблем розвитку. Для нагородження брали до уваги 5 категорій, що представляють нагальні глобальні потреби: медицина, харчування, санітарія, енергія та рівень життя.

Бренд Red Bull «втратив свої крила» перед Європейським судом

05.10.2018

«Red Bull» — енергетичний напій, який виробляє та продає австрійська компанія «Red Bull GmbH». Гаслом напою є: «Red Bull Gives you wings» («Ред Бул надає крила»).

Проте Європейський суд не окрилив своїм рішенням компанію «Red Bull», що подала заперечення проти торговельної марки «FLÜGEL» (у перекладі «Крило»), що займається товарами «алкогольні напої (крім пива)» та «алкогольні есенції».

Авторське право на татуювання: досвід США

21.09.2018

Переважна більшість людей асоціює авторські права з письмовими творами, піснями і навіть з комп’ютерними програмами. Проте нікому на думку не спадають татуювання. Якщо Ви ще досі думаєте, що татуювання не захищаються авторськими правами, то судова  практика США доводить зворотнє.

Бренд APPLE презентував нові гаджети та удосконалені функції для годинників

14.09.2018

Компанія Apple представила цілих три нових iPhones і удосконалила функціонування для Apple Watch, презентувавши їх у середу. Захід відбувся в театрі Стіва Джобса у штаб-квартирі Apple в місті Купертіно, штат Каліфорнія.

Один із нових телефонів – це більша версія iPhone X, що був запущений минулої осені. Нова модель називається iPhone Xs Max. Він має розмір екрану 16,5 см, що робить його найбільшим смартфоном Apple.

Користувачам iPhone Xs Max обійдеться в 1099$, у порівнянні з ціною 999$ на iPhone X минулого року.

 

H&M виграла у спорі про незаконне використання торговельної марки «HM MEGABRANDS» компанією із Індії

10.09.2018

Очевидно, що індійська торговельна марка «HM Megabrands» невипадково «позичила» як ім’я, так і червоно-білий логотип від відомої шведської компанії H&M, яка охоплює індустрію моди, не змінивши в ньому майже нічого.

Проте компанія H&M захистила свої права та зупинила будь-яке використання спірного бренду в Індії. Це стало знаковим судовим рішенням в Індії.