• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Корисне
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры
  • Предварительный поиск на тождество и сходство торговой марки проводится по специальным закрытым базам данных Укрпатента
  • Для начала работы по регистрации торговой марки Вам необходимо заполнить анкету и доверенность, бланки которых мы
  • Торговой маркой могут быть, в частности, слово (слова), изобразительные элементы (рисунки), комбинации слов и рисунков

Новости

Чи може комбінований знак захищатися авторським правом? Досвід Китаю.

31.07.2018

Ви все ще думаєте, що торговельні марки і авторські права - несумісні речі? На перший погляд, це дійсно так, проте законодавство Китаю з інтелектуальної власності дає інше тлумачення цим речам.

Захист комбінованих торговельних марок (тобто тих, що поєднують у собі словесну та зображувальну частини) авторським правом в Китаї є значно легшим та дієвішим способом захисту Ваших прав інтелектуальної власності. Варто зауважити, що цей метод є доступним й іноземцям, які здійснюють реєстрацію торговельної марки в Китаї.

Існує декілька основних переваг такого поєднання торгових марок та авторських прав:

Чи схожі торговельні марки HP Maker та HP: досвід Японії

20.07.2018

Захист торгової марки є необхідною умовою для забезпечення репутації Вашої продукції, адже лише тоді Ви можете гарантувати споживачам товари і послуги належної якості.

При цьому найбільш часто відбувається порушення прав інтелектуальної власності на торгові марки саме великих та всесвітньо відомих компаній.

Яскравим прикладом цього є спір між японським веб-сайтом HP Maker та багатонаціональною компанією Hewlett-Packard (власником торговельної марки HP).

Спір торговельних марок Otto’s Burger та Otto: досвід Німеччини

16.07.2018

Реєстрація торговельної марки є першою стадією захисту від порушення Ваших прав інтелектуальної власності. Проте трапляються випадки, коли цього недостатньо.

Така ситуація, як правило, виникає тоді, коли інші особи неправомірно використовують тотожну або схожу до ступеня змішування торговельну марку для маркування переважно інших товарів та послуг. При цьому назва торговельної марки, як правило, досить відома або розповсюджена.

Що необхідно знати про реєстрацію та захист торговельної марки в США

06.07.2018

Ви створили логотип для представлення свого бізнесу і хочете його надійно захистити на території США? Ви знаєте наскільки важливо, щоб Ваша торгова марка стала брендом? Для успішного досягнення поставлених цілей необхідно чітко дотримуватися законодавства про торговельні марки, а також знати наступні речі:

Сполучені Штати Америки видали свій 10-мільйонний патент

02.07.2018

19 червня 2018 року Бюро патентів і торгових знаків Сполучених Штатів Америки оприлюднило патент, що належить компанії Raytheon і був підписаний Президентом США Дональдом Трампом.

Особливіть його у тому, що він є 10-мільйонним!

Велика Британія приєдналася до Гаазької системи міжн. р-ції пром. зразків

29.06.2018

Гаазька система міжнародної  реєстрації промислових зразків, подібно до Мадридської системи міжнародної реєстрації товарних знаків, дозволяє шляхом подання всього лише однієї заявки отримувати охорону, діючу в декількох країнах, що беруть участь у відповідному акті. При цьому в одну заявку можна включити до 100 промислових зразків, що відносяться до одного класу міжнародної класифікації промислових зразків.

V Міжнародний форум з інтелектуальної власності: ділимось враженнями

13.06.2018

06 червня 2018 р. відбувся V Міжнародний форум з інтелектуальної власності. Від нашої компанії у ньому взяла участь старший юрист Ірина Захарчук.

На форумі, зокрема, обговорювались наступні питання:

На першій панельній дискусії форуму - «Інтелектуальне» судочинство, головною темою було звичайно ж актуальне на даний момент питання формування Вищого суду по питанням ІВ в Україні. 

З процесом відбору суддів ознайомив аудиторію Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Юрійович Козьяков, при цьому зазначивши своє розчарування тим, що серед кандидатів в судді Вищого суду по питанням ІВ в Україні лише 4 Патентних повірених України.

Практично всі учасники дискусії висловили своє сподівання на те, що зі створенням Вищого суду по питанням ІВ 06 червня 2018 р. відбувся V Міжнародний форум з інтелектуальної власності. Від нашої компанії у ньому взяла участь старший юрист Ірина Захарчук., проте однозначно всі усвідомлюють що такі покращення в перші роки діяльності суду очікувати не варто.