• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успішні рекламні кампанії популярних ТМ
Корисне
  • Поняття «торговельна марка», «товарний знак», «знак для товарів і послуг» – ідентичні за змістом; брендом прийнято називати уже відому ТМ
  • Строки реєстрації торговельної марки однакові по всій території України: стандартний (18-20 міс.) та прискорений (7,5-8 міс.)
  • Держзбір за подання заявки на реєстрацію торговельної марки можливо сплатити протягом 2-х місяців від дати подання заявки
  • Реєстрація торговельної марки в Україні і реєстрація торговельної марки за кордоном – окремі процедури

Попередній пошук торговельної марки

Що таке попередній пошук
Попередній пошук торговельної марки - це процедура виявлення раніше заявлених та зареєстрованих торговельних марок (товарних знаків), які в тій чи іншій мірі тотожні чи схожі з торговельною маркою (товарним знаком), що перевіряється, або за своєю словесною частиною, або за ображувальною частиною, або в цілому.

Ми можемо провести для Вас пошук по Україні, РФ, за Мадридською системою, по базі знаків Європейського співтовариства (EUIPO) у різні терміни. Фахівці нашого Агентства неодмінно допоможуть Вам із вибором найбільш оптимального варіанту проведення пошуку.

Детальніше про тарифи проведення пошуку.

Реєстрація торговельної марки в Україні

Можливі терміни реєстрації торговельної марки в Україні:

1. СТАНДАРТНИЙ термін реєстрації триває 18-20 місяців.
2. ПРИСКОРЕНИЙ термін реєстрації триває 7,5-8 місяців.

Детальніше про тарифи реєстрації торговельної марки.

Реєстрація торговельної марки за кордоном

Територія правової охорони торговельної марки

Принцип реєстрації та правової охорони торговельних марок - національний, тобто реєстрація позначення юридичною або фізичною особою в одній країні не надає їй прав на таке позначення в іншій. Для цього необхідна реєстрація в тій чи іншій  країні чи країнах, що Вас цікавлять.

Ми реєструємо торговельні марки на території Росії, безпосередньо на території інших різних країн, за Мадридською системою, а також торговельні марки Євросоюзу (European Union Trademark - EUTM). Нижче Ви маєте можливість більш детально дізнатися про переваги та недоліки тієї чи іншої процедури реєстрації.

Ми успішно співпрацюємо з досвідченими фахівцями в сфері інтелектуальної власності в різних країнах, зокрема, США, РФ, Білорусі, Німеччини.


Детальніше про тарифи реєстрації торговельної марки

Реєстрація та захист авторських прав

Загальноправові питання авторських і суміжних прав настільки об'ємні і багатогранні, що викласти їх у даному підрозділі просто неможливо. Та це й недоцільно, адже детальніше з даними питаннями Ви зможете ознайомитися в ст. 433-448 Цивільного кодексу України, а також у Законі України "Про авторське право і суміжні права".
Ми проаналізували, які ж питання Вас найбільш часто цікавлять в процесі реєстрації авторських прав, тобто на практиці. Цей підрозділ ми вирішили присвятити саме відповідям на такі питання.

Найчастіше до нас звертаються для реєстрації авторських прав на комп'ютерні програми, контент сайту (на сайт), музичні твори (з текстами і без текстів), літературні твори, фотографії, малюнки (дизайн), дизайн одягу та інше. Мають свої особливості реєстрації і твори, створені у зв'язку з виконанням трудового договору (службові твори). Якщо Ви не знайдете відповіді на своє запитання, зверніться до нас зручним для Вас способом, і спеціалісти нашого Агентства проконсультують Вас.

Реєстрація винаходів і корисних моделей

Якщо говорити мовою законодавця, винаходом, так само як і корисною моделлю, вважається результат інтелектуальної діяльності людини в будь-якій сфері технології.

Реєстрація промислових зразків

Стрімкий розвиток мистецтва дизайну призвів до того, що споживач стає все більш зацікавлений в тому, щоб товари, які він бажає придбати, були не тільки корисними, але й привабливими в естетичному плані. Це змушує виробників не тільки вкладати в дизайн більшу кількість коштів, а й серйозніше замислитися над захистом результатів творчої праці дизайнерів шляхом придбання прав на промислові зразки.

Реєстрація штрих-кодів

Кожний виробник зацікавлений в тому, щоб його продукція якнайшвидше знайшла свого споживача. На шляху до свого споживача Ваша продукція проходить етапи складування, перевезення, розподілу та реалізації. Забезпечити ефективну роботу на всіх етапах допомагає якісне маркування продукції штриховими кодами. Таким чином, штрих-код - перш за все, практичний інструмент, завдяки якому здійснюються облікові операції під час поставок та продажу товарів.

Штриховий код (штрихкод, штрих-код) - це послідовність чорних і білих смуг, що представляє деяку інформацію в зручному для зчитування технічними засобами вигляді. Присвоєнням штрих-кодів займається міжнародна некомерційна і неурядова організація - Асоціація EAN, створена в 1977 році. В Україні її функції здійснює Асоціація Товарної Нумерації «ДжіЕс1 Україна» (до 20.12.2006 р. - «ЄАН-Україна»), створена у вересні 1994 р.

Реєстрація доменних імен

Найчастіше до нас звертаються з питанням реєстрації доменного імені в зоні. UA. Існує помилкова думка, що за номером заявки можна вже реєструвати домен. UA. Це не так, оскільки для його реєстрації обов'язковою умовою є наявність вже зареєстрованої торговельної марки. Увага, шановні клієнти: не просто поданої на реєстрацію торговельної марки, а тієї, яка успішно пройшла всі стадії реєстрації, і на яку видано охоронний документ - Свідоцтво. Це обов'язкова умова Правил доменного імені .UA.

Розробка та реєстрація договорів про передання прав

Розпорядження майновими правами інтелектуальної власності здійснюється на підставі таких договорів:

1) ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності; 2) ліцензійний договір; 3) договір про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності; 4) договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності; 5) інші договори щодо розпорядження майновими правами інтелектуальної власності (зокрема, договір комерційної концесії або договір франчайзингу, як його найчастіше називають).

Розробка та реєстрація ліцензійних договорів

Відповідно до ліцензійного договору, одна сторона (ліцензіар) надає другій стороні (ліцензіату) дозвіл на використання об'єкта права інтелектуальної власності (ліцензію) на умовах, визначених за взаємною згодою сторін з урахуванням вимог законодавства.

Однією з відмінностей ліцензійного договору від договору передання прав є те, що власник об'єкта права інтелектуальної власності, стосовно якого укладається договір, залишається колишнім, він не змінюється.