• (044) 222-88-32
  • (097) 785-36-96
Факти про ІВ
Успешные рекламные кампании популярных ТМ
Корисне
  • Предварительный поиск на тождество и сходство торговой марки проводится по специальным закрытым базам данных Укрпатента
  • Регистрация торговой марки в Украине и регистрация торговой марки за рубежом - отдельные процедуры
  • Торговой маркой могут быть, в частности, слово (слова), изобразительные элементы (рисунки), комбинации слов и рисунков
  • Для начала работы по регистрации торговой марки Вам необходимо заполнить анкету и доверенность, бланки которых мы

Реєстрація ЗМІ та інформаційних агентств

Друковані засоби масової інформації (преса) (далі в контексті даного розділу - ЗМІ) – періодичні та такі, що подовжуються, видання, які видаються під постійною назвою, з періодичністю один та більше номерів (видань) протягом року на підставі свідоцтва про державну реєстрацію.
Таким чином,  згідно ч. 2 ст. 11 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» державній реєстрації підлягають усі друковані засоби масової інформації, які видаються на території України, незалежно від сфери розповсюдження та способу їх виготовлення.

Захист інтелектуальної власності

Фахівці нашого Агентства надають широкий спектр інформаційно-консультаційних послуг у сфері інтелектуальної власності. Такі послуги можуть стосуватися як питань реєстрації об'єктів інтелектуальної власності, так і питань захисту прав на дані об'єкти. Причому питання саме захисту прав інтелектуальної власності набувають все більшої актуальності.

Більшість питань ми висвітлюємо нашим клієнтам безпосередньо у процесі реєстрації об'єктів інтелектуальної власності або під час попередніх консультацій.

Захист прав інтелектуальної власності на митниці

Як показує практика, дуже важливо не тільки отримати правову охорону свого об'єкта інтелектуальної власності, а й подбати про надійний захист своїх прав.

Одним із способів захистити свої права є процедура реєстрації об'єктів інтелектуальної власності в реєстрі, який ведеться Державною митною службою України для здійснення митного контролю за переміщенням даних товарів через митні термінали України.

Торговельна марка, знак для товарів і послуг, товарний знак

Відповідно до Цивільного кодексу України, торговельною маркою може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, придатні для вирізнення товарів (послуг) одного виробника (надавача послуг) від товарів (послуг) іншого виробника (надавача послуг).
 
Ми здійснюємо реєстрацію торговельних марок на території УкраїниРосії безпосередньо на території інших різних країн, за Мадридською системою, а також торговельні марки Європейського співтовариства (Community Trade Mark Registration in European Union). Будемо раді розповісти Вам про переваги чи недоліки тієї чи іншої процедури реєстраціїи.

Детальніше про тарифи реєстрації торговельної марки.

Розробка логотипів

Логотип - це обличчя торговельної марки або навіть всієї компанії. Як правило, його розробка знаменує початок нового етапу в розвитку компанії - робота над фірмовим стилем, підбір фірмових кольорів, оригінальних розпізнавальних графічних елементів, шрифтів. Вдалий логотип може не тільки сприяти вдалому просуванню торгової марки, але і здатний здійснити сильний вплив на позитивний імідж компанії в цілому.